مربیان واتک

 1. 1
  محمدرضا دادفر

  شتابدهنده واتک - محمدرضا دادفر

  محمدرضا بیش از ۵ سال است که در حوزه توسعه فناوری و دانش فنی های مرتبط با مهندسی مواد فعال است. او در کارنامه خود مدیریت یکی از مراکز رشد و مدیریت عامل یک شرکت نوپا فعال در زمینه تجاری سازی فناوری را دارد. او تاکنون مجری پروژه های فناورانه و پژوهشی مختلفی بوده است و با مفاهیم اکوسیستم استارت اپی آشنایی دارد و یک مدیر اجرایی محسوب میشود.

 2. 2
  محمد رضا سبحانی

  محمد رضا بیش از 5 سال است که در کسب و کار مشغول فعالیت است. وی فوق لیسانس مدیریت کسب و کار است و در کارنامه خود مدیریت کسب و کار چندین پروژه را دارد.

 3. 3
  رضا صیاد

  شتابدهنده واتک - رضا صیاد

  رضا دانشجوی دکتری مهندسی مواد دانشگاه تهران هست.

  او مدرس و متخصص حوزه نانوفناوری است و سابقه ۱۰ سال کار در پروژه های سنتز و ساخت نانو مواد و مواد پیشرفته، و همچنین سابقه کار در شرکت های خودروسازی را دارد.

 4. 4
  عطا هرندی

  شتابدهنده واتک - عطا هرندی

  عطا دکتری خود را در رشته مدیریت استراتژیک از دانشگاه علامه طباطبایی گرفته است.
  او مشاور و مربی کسب و کار است و بعنوان مشاور با پارک علم و فناوری دانشگاه تهران همکاری دارد.
  دکتر هرندی سرپرستی تیم پروژه ملی نقش اکوسیستم علم وفناوری در اقتصاد دانش بنیان را در سازمان برنامه و بودجه بر عهده داشته است.
  تالیف بیش از ٢٠ مقاله علمی پژوهشی و کتب متعدد در رزومه او دیده می شود.
  عطا تاکنون با شرکت های نوپا و دانش بنیان بسیاری همراه بوده و یکی از توانمندترین منتورها در این حوزه است

 5. 5
  احد سعیدی

  شتابدهنده واتک - احد سعیدی

  احد سال‌هاست که در حوزه بازاریابی و فروش فعالیت می‌کند. حوزه‌های تخصصی وی توسعه کسب و کار، بازاریابی دیجیتال و تجاری سازی است. او علاقه زیادی به آشنایی با فناوری‌های نو و کار کردن با شرکت‌های دانش بنیان و استارتاپی دارد. او در حال حاضر مشاور بازاریابی و توسعه کسب و کار شرکت‌های استارتاپی است.

 6. 6
  جواد سلطان زاده

  شتابدهنده واتک - جواد سلطان زاده

  جواد سال‌ها مشاور تجاری‌سازی و مدیریت فناوری در سازمان‌ها و پروژه‌های صنعتی و معدنی بوده است. او فارغ التحصیل دکتری نوآوری از دانشگاه علامه است و هم اکنون بر توسعه فناوری و نوآوری در صنایع معدنی متمرکز است. جواد در تدوین مدل و طرح کسب و کار به استارتاپ‌ها کمک می‌کند و داوری چندین رویداد استارتاپی را به عهده داشته است.

 7. 7
  سید محمد کاظم زاده

  شتابدهنده واتک - سید محمد کاظم زاده

  محمد بیش از ۱۲ سال است که در حوزه نانومواد و مواد پیشرفته مشغول فعالیت است. وی فارغ التحصیل دکتری مهندسی مواد است و در کارنامه خود مدیریت عاملی شرکت توسعه مواد و فناوری‌های پیشرفته آپادانا به عنوان کارگزار تجاری سازی ستاد توسعه فناوری نانو و نیز مدیر پژوهشی پژوهشکده مواد و زیست مواد را دارد. وی در حال حاضر مدیر تحقیق و توسعه دو شرکت دانش بنیان می‌باشد که اجرای پروژه‌های صنعتی مختلفی را مدیریت و بر توسعه و تجاری سازی فناوری‌های پیشرفته تمرکز دارد

 8. 8
  وحید محمدی

  شتابدهنده واتک - وحید محمدی

  وحید بیش از ۷ سال است که در حوزه استارت آپی فعالیت دارد. تحصیلاتش MBA بازاریابی و مدیریت نوآوری است. مطالعات و پژوهش های زیادی در اکوسیستم نوآوری و بازیگران نوظهور انجام داده است. وحید، همچنین تجربه کار در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران و شتاب دهنده امیدفضا را نیز دارد. او مشاور توسعه بازار و تجاری سازی است و هم اکنون با سه شتاب دهنده و مرکز نوآوری همکاری دارد.