مربیان واتک ۱۳۹۸-۵-۷ ۰۹:۵۱:۵۶ +۰۴:۳۰
محمدرضا دادفر
محمدرضا دادفر
محمدرضا بیش از ۵ سال است که در حوزه توسعه فناوری و دانش فنی های مرتبط با مهندسی مواد فعال است. او در کارنامه خود مدیریت یکی از مراکز رشد و مدیریت عامل یک شرکت نوپا فعال در زمینه تجاری سازی فناوری را دارد. او تاکنون مجری پروژه های فناورانه و پژوهشی مختلفی بوده است و با مفاهیم اکوسیستم استارت اپی آشنایی دارد و یک مدیر اجرایی محسوب میشود.
سبحان خوش سیرت
سبحان خوش سیرت
سبحان مشاور بازاریابی و مطالعه بازار در چندین پروژه و شرکت بزرگ بوده است. تخصص‌های وی نوآوری، توسعه محصول و بازاریابی برای محصولات فناورانه است. وی همچنین راه اندازی یک استارتاپ موفق را درکارنامه خود دارد.
جواد سلطان زاده
جواد سلطان زاده
جواد سال‌ها مشاور تجاری‌سازی و مدیریت فناوری در سازمان‌ها و پروژه‌های صنعتی و معدنی بوده است. او فارغ التحصیل دکتری نوآوری از دانشگاه علامه است و هم اکنون بر توسعه فناوری و نوآوری در صنایع معدنی متمرکز است. جواد در تدوین مدل و طرح کسب و کار به استارتاپ‌ها کمک می‌کند و داوری چندین رویداد استارتاپی را به عهده داشته است.
سید محمد کاظم زاده
سید محمد کاظم زاده
محمد بیش از ۱۲ سال است که در حوزه نانومواد و مواد پیشرفته مشغول فعالیت است. وی فارغ التحصیل دکتری مهندسی مواد است و در کارنامه خود مدیریت عاملی شرکت توسعه مواد و فناوری‌های پیشرفته آپادانا به عنوان کارگزار تجاری سازی ستاد توسعه فناوری نانو و نیز مدیر پژوهشی پژوهشکده مواد و زیست مواد را دارد. وی در حال حاضر مدیر تحقیق و توسعه دو شرکت دانش بنیان می‌باشد که اجرای پروژه‌های صنعتی مختلفی را مدیریت و بر توسعه و تجاری سازی فناوری‌های پیشرفته تمرکز دارد
عطا هرندی
عطا هرندی
عطا دکتری خود را در رشته مدیریت استراتژیک از دانشگاه علامه طباطبایی گرفته است.
او مشاور و مربی کسب و کار است و بعنوان مشاور با پارک علم و فناوری دانشگاه تهران همکاری دارد.
دکتر هرندی سرپرستی تیم پروژه ملی نقش اکوسیستم علم وفناوری در اقتصاد دانش بنیان را در سازمان برنامه و بودجه بر عهده داشته است.
تالیف بیش از ٢٠ مقاله علمی پژوهشی و کتب متعدد در رزومه او دیده می شود.
عطا تاکنون با شرکت های نوپا و دانش بنیان بسیاری همراه بوده و یکی از توانمندترین منتورها در این حوزه است
ادیب معیری
ادیب معیری
ادیب بیش از ۸ سال است که در حوزه آب و فاضلاب مشغول فعالیت است. وی دانشجوی دکتری مهندسی محیط زیست (آب و فاضلاب) دانشگاه تهران است و در کارنامه خود مدیریت پروژه چنیدن پروژه تصفیه خانه آب و فاضلاب را دارد. و چندین سال نیز عضو کمیته تحقیقات در شرکت آبفار بوده است.
وحید محمدی
وحید محمدی
وحید بیش از ۷ سال است که در حوزه استارت آپی فعالیت دارد. تحصیلاتش MBA بازاریابی و مدیریت نوآوری است. مطالعات و پژوهش های زیادی در اکوسیستم نوآوری و بازیگران نوظهور انجام داده است. وحید، همچنین تجربه کار در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران و شتاب دهنده امیدفضا را نیز دارد. او مشاور توسعه بازار و تجاری سازی است و هم اکنون با سه شتاب دهنده و مرکز نوآوری همکاری دارد.
احد سعیدی
احد سعیدی
احد سال‌هاست که در حوزه بازاریابی و فروش فعالیت می‌کند. حوزه‌های تخصصی وی توسعه کسب و کار، بازاریابی دیجیتال و تجاری سازی است. او علاقه زیادی به آشنایی با فناوری‌های نو و کار کردن با شرکت‌های دانش بنیان و استارتاپی دارد. او در حال حاضر مشاور بازاریابی و توسعه کسب و کار شرکت‌های استارتاپی است.