فراخوان ایده و طرح در حوزه فناوری های آب

شتاب دهنده واتک فراخوان ایده و طرح در حوزه فناوری های آب را با محورهای ۱- فناوری های جدید تولید و تامین آب، ۲- تصفیه و بازچرخانی پساب و فاضلاب و ۳- بهینه سازی مصرف آب برگزار می‌کند. فناوران و صاحبان ایده می توانند تا تاریخ ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ به سایت watech.ir مراجعه کنند و از قسمت ثبت طرح ایده یا فناوری خود را به ثبت برسانند.

شتاب دهنده واتک (Water Technologies) به عنوان اولین مرکز شتاب دهی تخصصی حوزه فناوری های آب با بهره‌گیری شبکه‌ای از فعالان، خبرگان و متخصصان حوزه آب در سال ۱۳۹۷ تاسیس شده است تا بستری برای پرورش و تجاری‌سازی ایده‌های خلاقانه و نوآورانه حوزه آب باشد.

شتاب دهنده واتک به افراد و تیم‌های صاحب ایده و شرکت‌های نوپا کمک می‌کند تا ایده و راهکار خود را برای حل چالش‌های آب کشور توسعه دهند. همچنین در کنار تیم‌ها قرار می‌گیرد تا آن‌ها مراحل توسعه محصول و رسیدن به MVP (محصول اولیه) را پشت سرگذرانده و به سمت تجاری‌سازی و خلق ارزش و ثروت حرکت کنند.

تیم‌های پذیرش شده دارای طرح‌ و ایده‌ از امکانات مختلفی بهره‌مند می‌شوند. از برخی خدمات واتک می توان به شبکه‌سازی – تامین سرمایه – فضای استقرار و امکانات زیرساختی – مشاوره و مربی گری و آموزش اشاره کرد.

برای ثبت طرح خود به سایت واتک به آدرس watech.ir مراجعه کنید.

۱۳۹۷-۱۲-۵ ۱۶:۵۰:۱۳ +۰۳:۳۰ ۵ اسفند ۱۳۹۷|برچسب: , , , , |