خدمات واتک

تامین سرمایه اولیه

در صورتی که در واتک پذیرفته شدید و با موفقیت از دوره پیش شتابدهی عبور کردید ،واتک سرمایه اولیه و خدمات متنوعی در اختیار شما قرار داده و در مقابل سهم کمی از سهام استارتاپ شما را می گیرد. این مقدار سرمایه گذاری، هزینه های اولیه شما را پوشش می‌دهد و به شما کمک می‌کند تا محصول خود را ساخته، عرضه کرده و مشتریان اولیه خود را پیدا کنید و  مدل کسب و کار قابل گسترش را خود را توسعه دهید. همچنین ما شما را به سرمایه گذار معتبر معرفی می‌کنیم و به شما در جذب سرمایه بیشتر کمک می‌کنیم.

شبکه سازی

یک کسب و کار نوپا، برای موفقیت به شبکه موثر نیاز دارد. ما ارتباط بین تیم‌ شما و شبکه‌ای از مربی‌ها، مشاوران، سرمایه‌گذاران، خبرگان حوزه، و بویژه مشتریان و متقاضیان را ایجاد می‌کنیم تا به جایگاه واقعی خود در اکوسیستم حوزه آب دست یابید.

مشاوره،مربیگری،آموزش

مشاوران و مربیان واتک، شما را از ایده تا اجرا و جذب سرمایه همراهی می کنند. همچنین در واتک آموزش‌های عمومی و اختصاصی برای توسعه کسب و کار ارائه می‌شود

فضای استقرار و امکانات زیرساختی

به تیم‌های پذیرفته شده در واتک فضای کار اداری اختصاص داده خواهد و همچنین برخی از امکانات و تجیهزات آزمایشگاهی با قیمت پایین برای آن‌ها فراهم خواهد شد.

برای ثبت طرح خود آماده اید

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com